Sprzedany!
SONY DSC
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

BMW E28 524td

29,900.00

Do sprzedania BMW E28 524td z 1987 roku

Samochód w perfekcyjnym stanie mechanicznym i wizualnym. Brak wad i elementów do poprawy. Przebieg udokumentowany do 190 tys. kilometrów cyklicznymi wpisami w książce serwisowej. BMW jest bezwypadkowe, w większości w pierwszym lakierze, pozbawione jakichkolwiek wad.

Lakier: Lakier został profesjonalnie odświeżony, wypolerowany i zabezpieczony. Lakier praktycznie idealny na całym samochodzie, z pięknym połyskiem i głębią, pozbawiony wad. Chromy są w idealnym stanie, nie mają żadnych wad.

Blacharka: Samochód absolutnie bez rdzy. Brak oznak korozji w newralgicznych dla tego modelu miejscach. Progi, podłoga, w bardzo dobrym stanie – brak uszkodzeń i rdzy. Wykonana naprawa tylnych rantów nadkoli.

Wnętrze: W bardzo dobrym stanie. Wszystkie elementy wnętrza i wyposażenia są sprawne. Brak przetarć na tapicerce.

Silnik i napęd: Silnik w bardzo dobrym stanie. Pracuje idealnie, nie wykazuje żadnych oznak zużycia. Po wymianie oleju i przeglądzie serwisowym. Turbo tak jak cały silnik w bdb stanie, bez wycieków, auto ma odpowiednia moc i doskonałą jak diesla kulturę pracy.

Zawieszenie: Wykonane kompleksowy przegląd zawieszenia. Wymienione wszystkie elementy metalowo-gumowe wymagające naprawy. Brak luzów w zawieszeniu, ustawiona geometria zawieszenia.

Hamulce: Wykonany kompleksowy przegląd. Hamulce samochodu w bardzo dobrym stanie, nie wymagają ingerencji mechanika.

 

Piotr

tel: 534 375 666

Wyczyść
Marka

BMW

Moc

115 KM

Model

524td

Napęd

Tył

Pojemność

2400

Przebieg

190000

Rodzaj paliwa

Diesel

Rok produkcji

1987

Typ

Sedan

Wersja

E28

Zamówienie

Dostawa, Płatność z góry, Rezerwacja

Jesteś zainteresowany tym samochodem? Możesz go mieć już teraz! Wybierz jedną z opcji zakupu:

Kup teraz – zapłać w całości za samochód przelewem online, a my dostarczymy go pod wskazany adres. Opłata za transport nie podlega zwrotowi.

Rezerwacja – zarezerwuj samochód online na 5 dni i odbierz go osobiście. Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi.

Rezerwacja z transportem – zarezerwuj samochód i zamów transport pod wskazany adres w Polsce. Opłata za transport oraz opłata rezerwacyjna nie podlegają zwrotowi.

Jeśli nie chcesz płacić online – zawsze możesz przyjechać do nas po wcześniejszym umówieniu się i kupić samochód osobiście. Zapraszamy do kontaktu, umawiania się i oglądania samochód w naszej siedzibie we Wrocławiu. Przyjedź, zobacz i kup swój wymarzony samochód!

SKU: brak Kategorie: ,