Sprzedany!
SONY DSC
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

BMW E36 328i

Do sprzedania BMW E36 328 sedan z 1997 roku.

Jest to najbardziej poszukiwana wersja BMW serii 3 e36 czyli 328i z manualną skrzynią. Samochód w bardzo dobrym stanie mechanicznym i wizualnym. Jest to wersja po liftingu z przebieg to 175 tyś km potwierdzony książką serwisową.

Lakier: Samochód bezwypadkowy. Jeden element powtórnie przemalowany. Auto ma kilka drobnych rys na jednych drzwiach.

Blacharka: Brak oznak korozji w newralgicznych dla tego modelu miejscach. Progi, podłoga, w bardzo dobrym stanie – brak uszkodzeń.

Wnętrze: W perfekcyjnym stanie, brak uszkodzeń tapicerki. Wszystkie elementy wnętrza i wyposażenia są sprawne. Na wyposażeniu znajduje się klimatyzacja (sprawna) elektryczne lusterka, szyby, szyberdach. Wyposażenie w pełni sprawne – w tym automatyczna klimatyzacja. Podsufitka i słupki się nie marszczą i nie rozklejają co jest standardową przypadłością w tym modelu.

Silnik i napęd: Silnik w perfekcyjnym stanie. Pracuje idealnie, nie wykazuje żadnych oznak zużycia. Wykonana wymiana oleju i filtrów. Brak niepokojących dźwięków, legitymuje się katalogową mocą. Skrzynia, sprzęgło i dyferencjał pracują idealnie. Brak luzów, stuków i wycieków.

Zawieszenie: Wszystkie elementy zawieszenie jak tuleje i amortyzatory są firmy Bmw. Brak luzów w zawieszeniu.

Hamulce:  Hamulce samochodu w perfekcyjnym stanie, nie wymagają ingerencji mechanika.

 

Kacper

tel: 602 689 615

Wyczyść
Marka

BMW

Moc

193 KM

Model

328i

Napęd

Tył

Pojemność

2800

Przebieg

175000

Rodzaj paliwa

Benzyna

Rok produkcji

1997

Typ

Sedan

Wersja

E36

Zamówienie

Płatność z góry, Rezerwacja

Jesteś zainteresowany tym samochodem? Możesz go mieć już teraz!

Skontaktuj się z nami i umów na osobiste zobaczenie samochodu. Zadzwoń pod numer +48 534 375 666

Jeśli chcesz możesz zarezerwować lub kupić samochód online, wybierz jedną z dostępnych opcji:

Kup teraz – zapłać w całości za samochód przelewem online,odbierz go osobiście lub zamów dodatkowo transport pod wskazane miejsce w Polsce. Opłata za transport nie podlega zwrotowi.

Rezerwacja – zarezerwuj samochód online na 5 dni i odbierz go osobiście.  Jeśli chcesz możesz zamówić transport auta pod wskazane miejsce w Polsce. Opłata rezerwacyjna i opłata za transport nie podlega zwrotowi.

SKU: brak Kategorie: ,