Sprzedany!
SONY DSC
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

BMW M5 E60 manual

99,999.00

Bmw M5 e60 w limitowanej wersji z manualną skrzynią biegów z 2006 roku.

Samochód pochodzi z własnej kolekcji. W jego posiadaniu jestem od ponad dwóch lat. W tym czasie przejechałem nim ponad 21 tyś km. Jest to wersja M5 z fabryczną manualną skrzynią biegów, limitowana do 1364 sztuk. Auto wyprodukowane pod koniec 2006 roku, a po raz pierwszy zostało zarejestrowane w roku 2007. Auto jest w maksymalnej wersji wyposażenia (rozkodowany VIN dostępny poniżej). Przebieg samochodu to 121 tysięcy kilometrów, jest on w pełni udokumentowany.

Auto serwisowane w ASO do przebiegu 90 tyś km, a następnie w warsztacie specjalizującym się w modelach M. W ciągu ostatnich dwóch lat auto przeszło szereg wymian eksploatacyjnych na łączną kwotę ponad 23 tysięcy złotych – wszystkie faktury zostaną przekazane nowemu właścicielowi.

Poniżej rozkodowany vin:
VIN: WBSNB93547CX07647

Type code: NB93
Model: Мotorsport (USA)
E-F-R series: E60 Мotorsport
Series: 5
Type: LIM
Steering: LL
Doors: 4
Engine: S85
Displacement: 5.00
Power: 373 (507 hp)
Drive: HECK
Transmission: MEC
Paint code: A29 – SILVERSTONE II METALLI
Upholstery code: X2A9 – KLIMAVOLLLEDER/S
Prod.date: 2006-12-13
S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES
S2MA Manual gearbox
S2VB Tyre pressure control (TPC)
S4MA M multifunction seat
S4ME Fine wood trim Madeira nutwood
S4MF Active backrest width adjustment
S6UH Traffic Information
S8SP Control unit COP
S9AA Outer skin protection
S302 Alarm system
S319 Integrated universal remote control
S322 Comfort access
S403 Glass roof, electrical
S415 Sun-blind, rear
S416 Roller sun visor, rear lateral
S430 Interior/outside mirror with auto dip
S431 Interior rear-view mirror with auto dip
S442 Drink holder
S453 Climatised front seats
S459 El. front seat adjustment w. memory
S465 Through-loading system
S473 Armrest front
S494 Seat heating driver/passenger
S496 Seat heating, rear
S502 Headlight cleaning system
S508 Park Distance Control (PDC)
S522 Xenon Light
S524 Adaptive Headlights
S534 Automatic air conditioning
S540 Cruise control
S563 Light package
S609 Navigation system, Professional
S610 Head-up display
S620 Voice control
S639 Preparation f mobile phone cpl. USA/CDN
S645 BMW US Radio
S655 Satellite tuner
S677 HiFi system Professional DSP
S694 Provisions for BMW 6 CD changer
S697 Area-Code 1 for DVD
S754 M Rear spoiler
S818 Battery master switch
S845 Acoustic fasten seat belt reminder
S850 Additional Export tank filling
S853 Language version, English
S876 Radio frequency 315 MHz
S925 Dispatch protection pack
S992 Control of number-plate attachment

Lakier / blacharka: Lakier w doskonałym stanie. Samochód nigdy nie był użytkowany w zimie stąd lakier zachował się w bardzo dobrym stanie. Trzy elementy mają na sobie drugi lakier(lewy błotnik i para drzwi). Pozostałe elementy samochodu są w fabrycznym lakierze. Całość prezentuje się wyśmienicie.

Wnętrze: Środek jest w perfekcyjnym stanie. Żaden element nie nosi śladu zużycia, wszystkie elementy wyposażenia są w pełni sprawne.

Silnik / napęd: Silnik i układ napędowy są perfekcyjnym stanie. Przy przebiegu 100 tysięcy kilometrów zostały wymienione profilaktycznie panewki (stare panewki i fotografie z wymiany do wglądu). Jest to standardowy zabieg w tych modelach po przebiegu około 100 tysięcy kilometrów (wysokoobrotowy silnik z dużą pojemnością wymaga porządnego serwisu).

Podczas wymiany panewek sprawdzone zostały pompy olejowe, vanos'y, a także wyczyszczone wszystkie chłodnice i pompa wspomagania. Wszystko zostało zrobione po to żeby zapobiegać awariom a nie je leczyć. Dzięki temu samochód odwdzięczą się całkowitą bezawaryjnością. Całość napraw udokumentowana jest fakturami z serwisu i zdjęciami.

Przed sezonem letnim została wykonana wymiana wszystkich rolek napinaczy i pasków osprzętu, wymiana oleju i uzupełnienie czynnika klimatyzacji. Skrzynia i sprzęgło działają idealnie – auto pozbawione jest problemów typowych dla skrzyń SMG.

Zawieszenie: Brak luzów i oznak zużycia wszystkich elementów zawieszenia. We wrześniu samochód przeszedł wzorowo przegląd. Istnieje możliwość dosłania dokładnych zdjęć podwozia samochodu.

Koła/opony/hamulce: Hamulce wymienione przy przebiegu 107 tyś na oryginalne klocki i tarcze (FV także do wglądu). Na samochodzie założone są opony kupione nowe przy przebiegu 105 tyś km.

Auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego i jest w perfekcyjnym stanie.

 

Kacper

tel: 602 689 615

Wyczyść
Marka

BMW

Moc

507 KM

Model

M5

Napęd

Tył

Pojemność

5000

Przebieg

121000

Rodzaj paliwa

Benzyna

Rok produkcji

2006

Typ

Sedan

Wersja

E60

Zamówienie

Dostawa, Płatność z góry, Rezerwacja

Jesteś zainteresowany tym samochodem? Możesz go mieć już teraz! Wybierz jedną z opcji zakupu:

Kup teraz – zapłać w całości za samochód przelewem online, a my dostarczymy go pod wskazany adres. Opłata za transport nie podlega zwrotowi.

Rezerwacja – zarezerwuj samochód online na 5 dni i odbierz go osobiście. Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi.

Rezerwacja z transportem – zarezerwuj samochód i zamów transport pod wskazany adres w Polsce. Opłata za transport oraz opłata rezerwacyjna nie podlegają zwrotowi.

Jeśli nie chcesz płacić online – zawsze możesz przyjechać do nas po wcześniejszym umówieniu się i kupić samochód osobiście. Zapraszamy do kontaktu, umawiania się i oglądania samochód w naszej siedzibie we Wrocławiu. Przyjedź, zobacz i kup swój wymarzony samochód!

SKU: brak Kategorie: ,