Sprzedany!
SONY DSC
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

Nissan Silvia Grand Prix

Do sprzedania Nissan Silvia Grand Prix z 1986 roku.

Unikatowy samochód wyprodukowany w jedynie 50-ciu egzemplarzach (według niektórych źródeł, dokładne oficjalne dane nie są dostępne), auto praktycznie nie do zdobycia w Europie. Wersję Grand Prix odróżnia od standardowej Silvi kompozytowy body-kit (poszerzone nadkola i błotniki), 3-częściowe wyczynowe felgi Gotti o wymiarach 15×7 i 15×8 oraz dedykowane do tej wersji dodatki. Stylistyka auta bardzo mocno nawiązuje do innych kultowych aut z lat 80-tych (M3 E30, Audi Urquattro, Delta Integrale etc.) W tej chwili jest to najbardziej poszukiwana wersja Silvi S12.

Samochód jest przygotowany do rejestracji w Polsce na zabytek. Posiada wszystkie niezbędne dokumenty do dokończenia procesu rejestracji (wpis do ewidencji zabytków, dokument potwierdzający zapłatę akcyzy, opinie rzeczoznawcy, a także białą kartę). W kwestii kupującego pozostaje zrobienie przeglądu technicznego i udanie się do wydziału komunikacji w celu rejestracji pojazdu.

Blacharka: Nadwozie samochodu w bardzo dobrym stanie. Samochód pozbawiony korozji, nie występuje ona na progach podłodze czy innych newralgicznych miejscach dla tego modelu. Samochód nie wymaga interwencji blacharza.

Lakier: Samochód wymaga ponownego lakierowania lub dość mocnych poprawek. Nadwozie jest częściowo wyblakłe i posiada niewielkie pęknięcia na oryginalnym kompozytowym body.

Wnętrze: Środek samochodu jest kompletny i w świetnym stanie, bez przetarć i uszkodzeń. Wszystkie podzespoły w środku są sprawne.

Silnik i napęd: Nissan przez ostatnich 12 lat nie był użytkowany. Przed ponownym uruchomieniem zostały zrobione najważniejsze rzeczy aby uruchomić samochód. W chwili obecnej auto odpala, a silnik pracuje dobrze, natomiast wymaga jeszcze kilku prac takich jak, naprawa wentylatora czy chłodnicy. Podzespoły mechaniczne takie jak sprzęgło, skrzynia biegów czy też tylny dyfer działają bez zarzutów.

Zawieszenie: w dobrym stanie bez luzów i elementów do wymiany. Auto prowadzi się prosto i nie dochodzą żadne niepokojące dźwięki. Przed dalszą eksploatacją powinien zostać wykonany przegląd zawieszenia.

Hamulce: Hamulce samochodu zostały odpowietrzone i są sprawne, przed dalszą eksploatacją powinien zostać wykonany dokładny przegląd.

 

Kacper

tel: 602 689 615

Wyczyść
Marka

Nissan

Moc

149 KM

Model

Silvia

Napęd

Tył

Pojemność

1990

Przebieg

148000 km

Rodzaj paliwa

Benzyna

Rok produkcji

1986

Typ

Sedan

Wersja

S12 Grand Prix

Zamówienie

Dostawa, Płatność z góry, Rezerwacja

Jesteś zainteresowany tym samochodem? Możesz go mieć już teraz!

Skontaktuj się z nami i umów na osobiste zobaczenie samochodu. Zadzwoń pod numer +48 534 375 666

Jeśli chcesz możesz zarezerwować lub kupić samochód online, wybierz jedną z dostępnych opcji:

Kup teraz – zapłać w całości za samochód przelewem online,odbierz go osobiście lub zamów dodatkowo transport pod wskazane miejsce w Polsce. Opłata za transport nie podlega zwrotowi.

Rezerwacja – zarezerwuj samochód online na 5 dni i odbierz go osobiście.  Jeśli chcesz możesz zamówić transport auta pod wskazane miejsce w Polsce. Opłata rezerwacyjna i opłata za transport nie podlega zwrotowi.

SKU: brak Kategorie: ,