Sprzedany!
SONY DSC
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC356789111214151618192022

Nissan Silvia S12

17,900.00

Do sprzedania Nissan Silvia S12 z roku

Samochód w Bardzo dobrym stanie mechanicznym i wizualnym. Zarejestrowany został na „zabytek” co dodatkowo zwiększa jego wartość kolekcjonerską. Samochód sprowadzony w zeszłym roku z Niemiec gdzie przez ostatnie 16 lat  stał w garażu, przez co zachował się w bardzo dobrym stanie.

Lakier: Lakier w dobrym stanie, w kilku miejscach powierzchowne „rdzawki”, raczej mało widoczne. Dwa nie duże ubytki lakieru. Wykonana renowacja oryginalnych alufelg.

Blacharka: Brak oznak korozji w newralgicznych dla tego modelu miejscach. Progi, podłoga, w idealnym stanie – brak uszkodzeń i rdzy.

Wnętrze: W perfekcyjnym stanie. Prezentuje się dosłowanie jak nowy. Brak uszkodzeń, przetarć, czy elementów wymagających naprawy. Uszyte nowe dywaniki na wymiar. Wszystkie kontrolki, przełączniki, elementy wyposażenia sprawne.

Silnik i napęd: Silnik w bardzo dobrym stanie, pracuje bardzo ładnie i ma odpowiednią moc. Jest po dużym przeglądzie. Została wykonana wymiana wszystkich płynów eksploatacyjnych, łącznie z olejem w skrzyni biegów czy dyfrze, wymiana układu zapłonowego (świece, przewody, palec rozdzielacza), wymiana pompy sprzęgła oraz wysprzęglika, wymiana kompletnego sprzęgła, wymiana pompy paliwa, wymiana czujnika temperatury, regeneracja rozrusznika, wymiana łożysk w skrzyni i uszczelnień, wymiana i naprawa ukłądu wydechowego.

Zawieszenie: Zawieszenie po wymianie elementów metalowo-gumowych i sworzni, bez luzów, bardzo dobrze wybiera dziury i nierówności, brak stuków z zawieszenia.

Hamulce: Wykonany kompleksowy przegląd. Regeneracja zacisków wraz z piaskowaniem i malowaniem, po pełnym serwisie i wymianach, w bardzo dobrym stanie.

 

Kacper

tel: 602 689 615

Wyczyść
Marka

Nissan

Moc

146 KM

Model

Silvia

Napęd

Tył

Pojemność

2000

Przebieg

255000

Rodzaj paliwa

Benzyna

Rok produkcji

1984

Typ

Sedan

Wersja

S12

Zamówienie

Dostawa, Płatność z góry, Rezerwacja

Jesteś zainteresowany tym samochodem? Możesz go mieć już teraz!

Skontaktuj się z nami i umów na osobiste zobaczenie samochodu. Zadzwoń pod numer +48 534 375 666

Jeśli chcesz możesz zarezerwować lub kupić samochód online, wybierz jedną z dostępnych opcji:

Kup teraz – zapłać w całości za samochód przelewem online,odbierz go osobiście lub zamów dodatkowo transport pod wskazane miejsce w Polsce. Opłata za transport nie podlega zwrotowi.

Rezerwacja – zarezerwuj samochód online na 5 dni i odbierz go osobiście.  Jeśli chcesz możesz zamówić transport auta pod wskazane miejsce w Polsce. Opłata rezerwacyjna i opłata za transport nie podlega zwrotowi.

SKU: brak Kategorie: ,